1989’ dan bu yana mobilya sektöründe hizmet veren Hakim Mobilya, Kocaeli ve Bursa’ da kurulu toplam 13.000 m2 kapalı alana sahip entegre tesislerinde üretim yapmaktadır. Yılların birikimi ve deneyimini, güvenilir marka ve kaliteli hizmet anlayışına dönüştüren Hakim Mobilya‘nın, HKM Comfort ve Ewos Tasarım adında iki markası vardır.

Bir Hakim Mobilya markası olan HKM Comfort, Gebze tesislerinde yatak, baza, tamamlayıcı ürün tasarımı ve üretimi yapmaktadır.Çift parçalı bazada Türkiye’nin ilk ara açık tasarımı Türk Patent koruması altında olan HKM Comfort imzalı bazalar, 8 mm parkelam kullanımıyla en sağlam, makas kilit sistemiyle en güvenilir kategorisinde lider durumdadır.Paket yay, mikro paket yay, high-low yay, bonel yay, visco, lateks, saf yün vatka malzemeler, klima etkili kumaşlar gibi birçok malzeme, HKM Comfort tesislerinde ileri teknolojili makinelerle ve deneyimli ustaların ellerinde işlenerek nitelikli yataklara dönüşür.

Tasarım çeşitliliğiyle yurt içi ve yurt dışında geniş bir kitleye hitap eden markamız, satış sonrası verdiği hizmetlerle de güvenilirliğini artırmakta ve piyasadaki yerini sağlamlaştırmaktadır.

HKM Comfort Mobilya