EN GÜZEL RÜYALARI GÖRMENİZ İÇİN

VİSCO

Visco akıllı bir sünger çeşididir. Yatağa uygulanan basınca ve ortam sıcaklığına göre vücudun şeklini alarak omurgayı destekler. Açık hücreli yapısıyla anti alerjiktir ve bakteri barındırmaz.

Visco - HKM Comfort Mobilya

LATEKS

Uzun ömürlü, hijyenik, doğal bir malzeme olan latex, delikli yüzeye sahip süngersi yapısıyla hava sirkülasyonu sağlayarak, sağlıklı bir uyku ortamı sunar.

Lateks

PAKET YAY

Her biri birbirinden bağımsız hareket eden paket yaylar vücut kıvrımlarını kusursuz şekilde desteklerken, çiftlerin birbirinin dönüş hareketlerinden rahatsız olmalarını önler.

Paket Yay

HIGH-LOW

High-low yay sistemi biri uzun, diğeri kısa yaylardan oluşur. Uzun yaylar mükemmel omurga desteği öncesinde vücudu yumuşak şekilde karşılar. Uzun yaylar yükseklik kaybettikçe kısa yaylar devreye girer. Vücuda destek gereken bölgelerde tüm yaylar aynı anda çalışarak kusursuz bir omurga desteği sağlar.

High Low Yay Sistemi

YÜN

Doğal bir iklimlendirme malzemesi olan saf yün kışın sıcak, yazın serin tutar.

Yün

CLIMATEX KUMAŞ

Özel iplikleri sayesinde, uyku sırasında vücuttaki yüksek ısıyı emerek terlemeyi önler, nemi dengeler, vücudun serin kalmasına yardımcı olarak uyku kalitesini maksimuma taşır.

Climalatex

KAZ TÜYÜ

Doğal yapısı sıcaklık değişimlerine karşı vücudu ko rur, nemi dengeler ve uyku için uygun bir atmosfer oluşturur. Gece boyunca vücudun terini emer ve gündüz bu nemi havaya geri püskürtür. Böylelikle bakteri barındırmaz, koku yapmaz. Oldukça iyi ısı yalıtımı sağlar.

Kaz Tüyü

HİNDİSTAN CEVİZİ LİFLİ KEÇE

Doğal hipoalerjenik bir malzeme olan hindistance vizi lifi yüksek mukavemetli, sert ve oldukça esnektir. İnsana ve çevreye zarar vermez. Lifleri sayesinde ide al bir hava sirkülâsyonu sağlar.

Hindistan Cevizi Lifli Keçe

MİKRO PAKET YAY

Çapları ve yükseklikleri küçültülerek m²’ deki yay sayısını artıran ayrı ayrı paketlenmiş mikro yay sistemi, mükemmel yoğunluklu elastik destek sağlar ve konforludur. Hava geçirgenliği yüksektir, dayanıklıdır.

Mikro Paket Yay