Previous

Luna Letto Set

Previous

Brown Letto Set

Rustic Nova Set

Mevcut Seçenekler:

16.546,80TL
İçindekiler
Set Bileşenleri Nova Baza + Olivia XL Başlık + Rustic Yatak
Özellikler
Tavsiye Edilen Kilo Aralığı 80 - 120 kg’a kadar
Yatak Sertliği H2 - H3 Orta Sert - Sert
Yükseklik 32 cm
Sertlik %50 Orta Sert
Rustic Nova Set

Rustic Yatak, her katmanında farklı zengin özelliklere sahip, doğal dolgu malzemesiyle esnek ve darbe emicidi. Farklı sertliklerde, ayrı ayrı bağımsız haraket edebilen yaylarla vücudun kıvrımlarını destekleyen, ergonomik yüzeyi, vücuda sunduğu destek ve konforla oluşan doğal uyku hareketleriyle kasların gevşemesini sağlar. Lateks, hindistan cevizi ve yünün lifli yapısı sayesinde oluşan hava kanalları klima etkisi sağlar, ısıyı ve nemi dengeler.

Rustic Nova Set
Rustic Nova Set

ÜRÜN BİLGİLERİ

Latex

Kauçuk ağacının sütünden elde edildiği gibi, doğada bulunan birçok bitkinin salgıladığı ve havayla karşılaştığında katılaşan bir bitki özütüdür. Esnek ve darbe emicidir. Kas yapısı üzerinde rahatlatıcı bir etkisi vardır. Teri emer, koku yapmaz. Yapısında bulunan hava kanalları doğal klima görevi yaparak vücudun kuru kalmasını, hava almasını sağlar. Mantar, mite ve bakteri oluşumuna imkan vermez.

Latex - Rustic Nova Set

High Low Yay Sistemi

High-Low Yay sistemi, biri uzun diğeri kısa yaylardan oluşur. Uzun yaylar, mevcut mükemmel omurga desteği öncesinde vücudu yumuşak şekilde karşılar, uzun yaylar yükseklik kaybettikçe kısa yaylar devreye girer. Vücuda destek gereken bölgelerde tüm yaylar aynı anda çalışarak, vücut profili nasıl olursa olsun, kusursuz bir omurga desteği sağlar.

High Low Yay Sistemi - Rustic Nova Set

3 Kat Yay Sistemi
3800 Adet Yay

Mikro ve paket yaylardan oluşan herbiri birbirinden bağımsız üç katlı sistem ekstra konfor sağlarken, uyku esnasında eşlerin birbirlerinin dönüş hareketlerinden etkilenmelerini önler.

3 Kat Yay Sistemi - Rustic Nova Set

Viskon Kumaş

Kayın ağacından elde edilen viskonun nem alma özelliği vücudu serin tutar. Ayrıca, ipin narin ve düzgün eğirme özelliği, yumuşak bir tuşe hissi vererek, yüzeyde daha konforlu bir yapı sunar.

Viskon Kumaş - Rustic Nova Set

Hindistan Cevizi Lifli Keçe

Doğal hipoalerjenik bir malzeme olan hindistancevizi lifi yüksek mukavemetli, sert ve oldukça esnektir. İnsana ve çevreye zarar vermez. Lifleri sayesinde ideal bir hava sirkülâsyonu sağlar. Böylece, vücut ısısını tüm koşullarda dengede tutarak, doğal ve ortopedik bir uyku ortamı oluşturur. Hem sıcak, hem de soğuk ağır iklim koşullarına uygundur.

Hindistan Cevizi Lifli Keçe - Rustic Nova Set

Yünlü Elyaf Katman

Yatak üst yüzeyi ve yan duvar kapitonesinde kullanılan bu malzeme, doğal bir iklimlendirme malzemesidir. Kışın sıcak, yazın serin tutar. Yatağın nefes alarak havalanmasını sağlar ve konforlu bir uyku yüzeyi sunar.

Yünlü Elyaf Katman - Rustic Nova Set
İçindekiler
Set Bileşenleri Nova Baza + Olivia XL Başlık + Rustic Yatak
Özellikler
Tavsiye Edilen Kilo Aralığı 80 - 120 kg’a kadar
Yatak Sertliği H2 - H3 Orta Sert - Sert
Yükseklik 32 cm
Sertlik %50 Orta Sert

UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

0(262) 645 01 64'den Bize Ulaşabilirsiniz