Previous

Elizabeth Yatak

Previous

Luna Yatak

Plumy Yatak

Mevcut Seçenekler:

9.814,80TL
Özellikler
Tavsiye Edilen Kilo Aralığı 100 kg’a kadar
Yatak Sertliği H2 - H3 Yumuşak - Orta Sert
Yükseklik 36 cm
Sertlik %25 Soft
Plumy Yatak

Sıcaklık değişimlerine karşı vücudu koruyan doğal yapısıyla, uyku için ideal atmosfer sağlayan kaz tüyü katmanı destekleyen lateks, çift kat paket yay, Hindistan cevizi lifli keçe gibi zengin katmanlardan oluşan Plumy yatak, vücut yapısına uyum sağlayarak kasları rahatlatır. Reçetesindeki tüm malzemelerin hava geçirgenlik özelliği sayesinde klima etkisi sağlar, ısı ve nemi doğal olarak yönetir.

Plumy Yatak
Royal Vivien Yatak

ÜRÜN BİLGİLERİ

Lateks

Genellikle kauçuk ağacının sütünden elde edildiği gibi, doğada bulunan birçok bitkinin salgıladığı ve havayla karşılaştığında katılaşan bir bitki özütüdür. Esnek ve darbe emicidir. Kas yapısı üzerinde rahat latıcı bir etkisi vardır. Teri emer, koku yapmaz.

Lateks - Plumy Yatak

Kaz Tüyü

Doğal yapısı sıcaklık değişimlerine karşı vücudu ko rur, nemi dengeler ve uyku için uygun bir atmosfer oluşturur. Gece boyunca vücudun terini emer ve gündüz bu nemi havaya geri püskürtür. Böylelikle bakteri barındırmaz, koku yapmaz. Oldukça iyi ısı yalıtımı sağlar.

Kaz Tüyü - Plumy Yatak

El Yapımı

Kapitoneyi oluşturan hücreler, yapının kendi içinde hava sürkülâsyonunu sağlayacağı şekilde, teknik bir formla tek tek elde dikilerek oluşturulur. Her bir hüc re, eşit miktarda kaz tüyü içerir.

El Yapımı - Plumy Yatak

Hindistan Cevizi Lifli Keçe

Doğal hipoalerjenik bir malzeme olan hindistance vizi lifi yüksek mukavemetli, sert ve oldukça esnektir. İnsana ve çevreye zarar vermez. Lifleri sayesinde ide al bir hava sirkülâsyonu sağlar.

Hindistan Cevizi Lifli Keçe - Plumy Yatak

Downproof Kumaş

Kaz tüyünün dışarı çıkmasını önlemek amacıyla özel bir aprenin uygulandığı %100 pamuk kumaştır.

Downproof Kumaş - Plumy Yatak

2 Kat Yay Sistemi

Farklı yükseklikte iki ayrı katman olarak kullanılan high-low ve 8 cm’lik paket yaylar, her biri birbirin den bağımsız çalışma özelliği ile eşlerin birbirlerinin dönüş hareketlerinden etkilenmesini önler. Vücut yapısına elastik destek sağlar, basıncı ortadan kaldırır.

İki Kat Yay Sistemi - Plumy Yatak
Özellikler
Tavsiye Edilen Kilo Aralığı 100 kg’a kadar
Yatak Sertliği H2 - H3 Yumuşak - Orta Sert
Yükseklik 36 cm
Sertlik %25 Soft

UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

0(262) 645 01 64'den Bize Ulaşabilirsiniz